Zdjęcie ogrodu w Madrycie

Moją największą pasją jest projektowanie otaczającej nas przestrzeni. To ona daje mi energię i inspirację do działania a poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań do moich projektów ogrodów sprawia mi ogromną satysfakcję.


„Środowisko to krajobraz, który tworzą wokół siebie ludzie”. Kierując się tym mottem, „tworzę” rzeczy nowe i pomagam urzeczywistniać wizje, zarówno swoje jak i klientów. Sprawiam, że patrząc przez okno na otaczający nas krajobraz odkrywamy go na nowo.


Dzięki umiejętności bacznego obserwowania przyrody i artystycznemu spojrzeniu na świat, tworzę ogrody niepowtarzalne i „skrojone” na miarę indywidualnych potrzeb. Idąc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wyznając zasadę nieograniczonej kreatywności, realizuję ich wizję ogrodu.


Aby moje propozycje były dla Państwa ciekawe, nieustannie uczestniczę w kursach branżowych, odwiedzam targi i wystawy krajowe oraz zagraniczne, a interesujące pomysły na ogrodowe aranżacje przywożę z zagranicznych podróży.


Projektantka ogrodów

Swoją pasję projektowania poparłam gruntownym wykształceniem, zdobywając wiedzę na warszawskiej SGGW. Jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Projektowania Ogrodu z Domem Rodzinnym przy Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu oraz absolwentką kursu zorganizowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów nt. Projektowania i zakładania ogrodów.


Pierwsze doświadczenia zawodowe zaczęłam zdobywać już w czasie studiów, dzięki m.in. pracy praktycznej w biurach projektowych, następnie dzięki samodzielnemu wykonywaniu projektów ogrodów dla znajomych, a po ukończeniu studiów dla indywidualnych klientów.


Zachęcam Państwa do obejrzenia galerii zdjęć, wykonanych przeze mnie na jednej z największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych wystaw w branży ogrodniczej i florystycznej - Chelsea Flower Show 2009 w Londynie oraz Hampton Court Flower Show 2010, na których promowane są trendy i nowinki designu z architektury krajobrazu.


Serdecznie zapraszam do współpracy

Iwona Brzozowska